Cyklistická akadémia

"Slovenská Cyklistická akademia" je názov nového projektu účelovo založeného na podporu detskej a mládežnickej skupiny  vo vekovej kategorii od 8 do 16 rokov.
Cieľom a hlavnou úlohou projektu, je vyhľadávanie a podpora  mládežníckych talentov , ich usmernenie do cyklistických odvetví, vykonnostná analýza, zabezpečenie a  realizácia pripravy pri ich  osobnom a motivačnom raste a vyvoji.  Zároveň  podporujeme a napomáhame pri ich vekovom prechode do vyššich elitných kategorii.

Tréningová podpora.

Základom kvalitnej pripravy je prípravný proces, skladajúci sa z tréningových období. Veľmi dôležitá je tvorba tréningových fáz, založená na organizovanej príprave v špeciálnych intervaloch - blokoch  pripravy, jej plánovanie, kontrola a následný požadovaný výkonnostný posun. Vytvárame a spolupracujeme pri treningových plánoch pre členov teamu, ako aj  pre širokú verejnosť. Na základe požiadaviek doporučujeme výživové doplnky a vhodné technické materialy, vykonnostné testy sú sučasťou   kvalitného priebehu tréningovej prípravy športovcov všetkých vekových kategorii. Naše výsledky sú obrazom našej kvality a profesionálneho prístupu.

Kontaktujte nás.....