Pozičovna & servis.

Požičovňa a prenájom bicyklov 

Požičovňa bicyklov.

Požičať? Skús to....

Premýšľate zakúpit, vymenit bicykel ale ste nerozhodný? Skúste si zapožičat model pripadne typ bicykla ktorý zvažujete zakúpiť. Potrebujete pre Vaše dieťa bicykel ale máte obavy že Vám z neho "vyrastie"? Vyskúšajte zapožičanie na sezónu z rôznymi  možnostami odpredaja, výmeny, pripadného dalšieho nájmu bez zbytočných investicii.  

Servis a oprava bicyklov.

Servis a oprava bicyklov.

Vždy v top stave...

Pravidelný a kvalitný servis,  údržba  je jeden zo základných elementov životnosti bicykla a jeho komponentov. Ponúkame Vám profesionálny servis, možnosti programu pravidelného servisu a údržby, garančné opravy, komunikácia s klientom, na požiadanie vyzdvihnutie a doručenie bicykla priamo na určené miesto. Zverte ho nám, postaráme sa o jeho "wellness".

Wash bike...

V našom servisnom centre ponúkame možnosť kvalitného ošetrenia a vyčistenia vášho bicykla. Kompletný servis na profesionálnej úrovni, špecialnymi čistiacimi a mazacími prostriedkami, zabezpeči dlhodobú a kvalitnú funkčnosť vášho bicykla a komponentov . Neváhajte nás kontaktovať.

Tréningové sústredenie - LIVIGNO 2021.

V období od 30.05. až po 31.07.2021, v spolupráci s partnerom "VELOSTORE.SK" organizujeme a zabezpečujeme tréningové sústredenia (tréning kemp) vo vysokohorskom prostredí Talianskych Alp, oblasť LIVIGNO. Zabezpečujeme prepravu z SVK - ITL, ubytovanie formou apartmánov, možnosť  vlastného  stravovania, prípadne Hotelový pobyt spojený zo štandardnými službami. Pobyt je viazaný zálohovým potvrdením terminu 7 dni - 10 dní - 14 dní. (Termíny idealne od sobota -sobota.) V prípade potreby možnosť individualnej dlžky pobytu. Počas  pobytu zabezpečíme, sprievodný doprovod, pradenstvo, prípadný tréningový plán - trasy zodpovedajúce vášmu výkonu, možný prenájom bicyklov. Možnosť nastavenia kolektívneho tréningového procesu po osobnej dohode. Cenové kalkulacie sa pohybuju od 299,00 euro na osobu/týždeň . Kalkulácie zasielame a vytvárame na základe požiadavky klientov. V prípade záujmu nás kontaktujte formou e-mail: info@velostore.sk alebo telefonicky.